faq

Product

Natural Product

Mumlarımı nasıl daha güvenli bir şekilde yakabilirim?


Harika Bir Soru! Yanan bir mumu asla gözetimsiz bırakmayın. Yanan mumu her zaman görünürde tutun! Asla mumunuz, kağıtlar, kumaş, yatak, kitaplar, perdelere yakın yerlerde yakmayın. Mumunuzu güvenli ve temiz bir alana yerleştirip yakın. Yanan mumunuzu klimalardan, açık pencerelerden, havalandırma deliklerinden, fanlardan uzak tutun. Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı bir yerde mumunuzu tutun. Çok yüksek oluyorsa ve tekrar tekrar titriyorsa mumunuzu söndürün. Fitili kesin ve yeniden aydınlatmadan önce taslakları kontrol edin. Uyumadan önce mutlaka mumu söndürüp yatınız. Yanan bir mumla selfie çekmeyi denemeyin. Mum yanarken soya wax çok erimişse sıçramaması için nazikçe üfleyin.
En iyi şekilde mum nasıl yakılır?


1. İlk mum alevinizin tüm üst tabakayı erittiğinden emin olun. Aksi taktirde, soya waxı eşit olarak erimesinden ziyade bir mum tüneli elde etmiş olursunuz. 2.Fitilleri kes. Fitiller kısa olduklarında mutludurlar. İlk yakışınızdan sonra fitili kesmek için makas kullanın ve sabit kül içermeyen bir mum ışığı yakalayın. 3.Ne zaman üfleyeceğinizi bilin. Bir seferde en fazla 4 saat yakmanızı öneriririz. Mum sonuna geldiğinde yakmaya devam etmeyin yeni bir mum deneyin. 4.Kaplarınızı tekrar kullanabilirsiniz.
Mumlarınız temiz ve güvenilir içeriğe sahip mi?


Rosebotanico olarak sağlığınıza ve karbon ayak izini azaltmaya çok önem veriyoruz.Mumlarımız temiz ve kaliteli bir içeriğe sahip olup toksik madde içermemektedir. Doğal olarak hasat edilmiş saf uçucu bitki yağlarını size en iyi kokuları vermek amaçıyla kullanmaktayız. Ürünlerimizde hiç bir kimyasal madde kullanılmamıştır. Ürünlerimizin hepsi sevgiyle el yapımı olarak üretilmiştir.
Kokularınız ne kadar güçlü?


Rosebotanico, lüksü koku olarak evinize taşımayı amaçlar. Koku güçlerimizi doğru bir şekilde elde etmek için formülasyonumuzu denemek ve değiştirmek için epey zaman harcadık.Genel olarak, daha ince karakterdeki kokuları tercih ediyoruz.Sizler için doğal kokularla çalışıyoruz.Geri bildirimlerinizi duymaktan ve ücretsiz geri ödeme ve değişim sunmaktan keyif duyarız. Bize bildirin rosebotanico@outlook.com
Hayvanlar üzerinde test yapıyor musunuz?


HAYIR! Tüm ürünlerimiz doğa dostu ve vegandır.
Ürünleri kendi web sitemde satabilir miyim?


Rosebotanico ürünlerinin satın alınması sadece kişisel kullanım içindir.Rosebotanico ürünlerini satın alarak, bu ürünleri herhangi bir ticaret amaç için satmamayı veya dağıtmamayı kabul edersiniz.Siparişinizin kişisel kullanımı için olmadığına dair bir inançınız varsa siparişinizi reddebilir veya iptal edebilirsiniz.

Gifting