Yeni Ay Ritüeli

İyi Pazarlar Sevgili Okur,


Eskiden insanlar pek çok konuda bilgi sahibi olmak için gökyüzüne bakarlardı. Zamanı ölçebilmek için, bulunduğu yeri konumlandırabilmek için, evrenin yapısını anlayabilmek için ve bazen de içindeki sonsuz Tanrının bilgeliğini görebilmek için.

Evet, bugün arınma, bırakma ve hayatımıza yeni başlangıçlar yapmak için harika bir gün.

Gökyüzündeki yeni ay enerjisi bizlerle birlikte. Değer verdiğimiz hayatımızda tezahür etmesini istediğimiz her hayal için kolları sıvama günü bugün. Hayatınızda ne yapmak ve kim olmak istediğinizi düşünün. Bütün bir günde kendinize kalan zamanlarda odağınız nerede, gününüzü ne yaparak vakit geçiriyorsunuz nelerle ilgileniyorsunuz? İşte bu soruların cevapları hayatın size ne sunacağının da cevaplarını oluşturuyor.
Yeni ay zamanı için yaptığım bir ritüeli seninle paylaşmak istiyorum. Bunu yaptığında hissedeceğin duyguları deneyimlemelisin.

Bitkilerin şifasına ve yüksek frekanslarına güvendiğim için önce enerji alanımı temizleyerek başlıyorum. Sevdiğim meditasyon müzikleriyle enerji alanımı şifalandırmaya devam ediyorum. Meditasyon alanımla uyumlu doğal, içerisinde kimyasal madde bulunmayan Rosebotanico mumlarımı yakıyorum. Önüme aldığım beyaz kağıda hayatıma dair istediğim bütün yeni başlangıçları hayallerimi kelimelere akıtıyorum. Onların gelecekte zaten gerçeğin ta kendisi olduklarına dair inancımla şükür enerjisine geçiyorum. Onların beni beklediklerini biliyorum. Eğer bu ritüeli -ben buna ritüel diyorum- denersen deneyimlerini duygularını paylaşman beni çok mutlu eder. İç sesine ve hayallerine kulak verip istediklerin de net ol. Hayallerinin zaten çoktan hayatında olup yalnızca yaptıklarınla oraya ulaşabileceğini bilerek harekete geçip şükür enerjisini de içinde barındırırsan hayatındaki mucizelere tanık olucaksın. Söylemesi bizden yapması senden.


Sevgiyle Kal Rosebotanico.


20 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör